inzerce dětské potřeby

Obchodní referenti

Náplň práce: Všestranná technicko administrativní a komerční podpora zákazníků interní komunikace s výrobou a expedicí. Hlavní odpovědnosti: zpracování a odesílání nabídek včetně předepsané evidence zákazníkům udržování informační databáze o zákaznících v aktuálním stavu příjem objednávek zpracování informací pro tisk výrobní dokumentace a potvrzení pro zákazníka příjem požadavků na změny v již potvrzených zakázkách aktivní sledování vývoje trhu v přidělené oblasti a informační podpora manažera výrobku administrativní podpora při reklamačním řízení při vystavování faktur za zavedení nového výrobku aktivní podpora minimalizace pohledávek po lhůtě splatnosti u přidělených zákazníků informační podpora zákazníků o vývoji zakázek termínech dodání avíza dodávek apod. Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického technického směru pracovní zkušenosti v oblasti obchodu (technicko administrativní procesy v prodeji) systematičnost spolehlivost flexibilita komunikativnost samostatnost ochota se vzdělávat znalost práce na PC MS Office Lotus Notes SAP aktivní znalost němčiny slovem i písmem. Výhodou: znalost angličtiny. Zaměstnavatel nabízí: zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti práci v moderním prostředí odpovídající odměnu a mzdový růst motivační systém odměňování možnost profesního růstu široký program firemního vzdělávání 5 týdnů dovolené penzijní připojištění závodní stravování a řadu dalších zaměstnaneckých výhod. Kontaktní osoby: Ing. Drmlová e mail martina.drmlova@alcan.com Bc. Barborová e mail jana.barborova@alcan.com

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 01.02.2011

Firma: Alcan Děčín Extrusions s.r.o.
Ulice: Ústecká 751
Obec: Děčín
Kontaktní telefon: +420 412 508 473
Kontaktní e-mail:martina.drmlova@alcan.com
Kontaktní osoba Martina Drmlová