Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

náplň práce: obsluha a seřizování CNC soustružnických automatů odpovědnost za dolaďování korekcí na stroji odpovědnost za kvalitu hotových dílů a produktivitu vlastní práce výměna materiálu při obrábění provádění periodických měření rozměrů dle výkresové dokumentace zápis naměřených hodnot apod. běžná údržba stroje požadavky: SŠ SOU obor strojírenství (příp. 2 letá praxe) znalost měření a výkresové dokumentace samostatnost spolehlivost dobrý zdravotní stav manuální zručnost praxe v oboru výhodou ochota pracovat ve dvousměnném provozu nabízí: nástup možný ihned! samostatnou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti odpovídající finanční ohodnocení (fix 17 000 Kč + provize závislé na výkonu až 5000 Kč) osobní přístup zaměstnavatele (kolektiv cca 10 zaměstnanců) práci na HPP na dobu určitou (6 měsíců) při bezproblémové spolupráci automatické prodloužení na dobu neurčitou pravidelně vyplácenou mzdu pracovní oděv a obuv ochranné pomůcky možnost dalších firemních benefitů např. penzijní připojištění PD 6:00 14:30 14:00 22:30 hod. Kontakt: p. Přibyl tel.: 775 333 635 nebo pí. Přibylová tel.: 519 425 799

Směnost: Dvousměnný provoz
Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 17000- 22000 Kč
Datum nástupu: 11.07.2011

Firma: P a J MAXA s.r.o.
Obec: Cvrčovice
Kontaktní telefon: +420 775 333 635
Kontaktní osoba Pavel Přibyl
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.