inzerce dětské potřeby

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Náplň práce: Individuální konzultace s klienty služby (osobami se zdravotním postižením) pomoc klientům při hledání pracovního uplatnění vhodného bydlení či dalšího vzdělávání pracovní asistence doprovod na úřady poskytování základního sociálního poradenství lektorování počítačového kurzu pro začátečníky. Požadavky: VOŠ VŠ v oboru soc. práce soc. politika soc. pedagogika soc. péče spec. pedagogika (kvalifikace dle zákona č. 108 2006 Sb. o sociálních službách) další požadavky podle § 110 zákona č. 108 2006 o sociálních službách bezúhonnost praxe v sociální oblasti min. 1 rok PODMÍNKOU velmi dobrá znalost práce na PC dobrý písemný a slovní projev ŘP sk. B. Osobnostní předpoklady Komunikační schopnosti empatie pečlivost schopnost týmové i samostatné práce odolnost vůči stresu schopnost řešit problémy. Nabízíme: Práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí přátelský pracovní kolektiv flexibilní pracovní dobu odborné supervize mzdu od 7.500 Kč + pohyblivou složku. Nástup: srpen 2012 Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky zašlete svůj životopis s motivačním dopisem do 22. 6. 2012 na adresu info@ligavozic.cz do předmětu e mailu uveďte „výběrové řízení CSR“ 1. kolo výběrového řízení proběhne 28. 6. 2012.

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: Vyšší odborné
Pracovní úvazek: Zkrácený
plat: 7500- 7500 Kč
Datum nástupu: 15.08.2012

Firma: Liga vozíčkářů, o.s.
Ulice: Bzenecká 4226
Obec: Brno
Kontaktní e-mail:info@ligavozic.cz
Kontaktní osoba Pezlarová