inzerce dětské potřeby

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Náplň práce: přímá práce s klienty v rámci sociální služby realizace jednotlivých vzdělávacích a volnočasových aktivit práce s dokumentací klienta práce na metodických materiálech propagace služby poskytování základního sociálního poradenství. Požadavky: VOŠ VŠ v oboru sociální práce sociální politika soc. pedagogika sociální péče spec. pedagogika (kvalifikace dle zákona č. 108 2006 Sb. o sociálních službách) další požadavky podle § 110 zákona č. 108 2006 o sociálních službách praxe v sociálních službách minimálně 2 roky zkušenosti s prací s cílovou skupinou velmi dobrá znalost práce na PC dobrý písemný a slovní projev ŘP sk. B. Osobnostní předpoklady: organizační schopnosti odolnost vůči stresu komunikativnost empatie důslednost schopnost samostatné i týmové práce rozhodnost Nabízíme: zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu možnost dalšího vzdělávání a prohlubování kvalifikace prostor pro realizaci vlastních nápadů 5 týdnů dovolené. Nástup: od 15. 8. 2012 Nástupní plat: 15.000 Kč Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky zašlete svůj životopis s motivačním dopisem do 22.6.2012 na e mailovou adresu info@ligavozic.cz do předmětu e mailu uveďte „Výběrové řízení CDS“

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: Vyšší odborné
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000 Kč
Datum nástupu: 15.08.2012

Firma: Liga vozíčkářů, o.s.
Ulice: Bzenecká 4226
Obec: Brno
Kontaktní e-mail:info@ligavozic.cz
Kontaktní osoba Pezlarová