inzerce dětské potřeby

Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Náplň práce: •Podpora a řešení problémů informačního systému společnosti (FIS) •Podpora sítě a interních uživatelů •Bezpečnost sítě – kontrola instalovaných součástí na uživatelských PC a FIS klientech •Komunikace v angličtině se zahraničním support týmem •Údržba a nakupování technického vybavení a vedení a aktualizace jeho evidence v informačním systému •Instalace uživatelských počítačů a FIS klientů •Denní kontrola stavu antivirových program (Trend Micro) •Údržba dat v prostředí T SQL •Měsíční údržba FIS serverů kontrola HDD (HP Tool + Computer Management) kontrola služeb event logy na kritických serverech •Údržba tiskáren Zebra •Reprint nálepek •Kontrola přístupnosti ISO dokumentace na Informačním centru •Další spolupráce na základě IT požadavků Požadujeme: •Ukončené středoškolské vzdělání nejlépe v oblasti IT •Předchozí praktické zkušenosti z oblasti IT výhodou •Znalost údržby sítě LAN •Údržba HW •Pokročilá znalost Windows XP a MS Office znalost dalších produktů Microsoft výhodou •Znalost Zebra tiskáren a ručních skenerů výhodou •Komunikativni angličtina •Flexibilita zodpovědnost spolehlivost Nabízíme: •dovolená za odpracované roky navíc •jazykové kurzy •stravenky •smlouva na dobu určitou s předpokladem prodloužení •směna po pá 8:00–16:30

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 18000- 19000 Kč
Datum nástupu: 01.07.2012

Firma: Inventec (Czech), s.r.o.
Ulice: Evropská 863
Obec: Modřice
Kontaktní telefon: +420 543 124 612
Kontaktní e-mail:zajicova.hana@inventec.com
Kontaktní osoba Hana Zajícová