inzerce dětské potřeby

Programátoři počítačových aplikací

Pracovní náplň: zodpovědnost za chod hotové neustále se vyvíjející on line PHP obchodní aplikace (zajištění vývoje optativy návrhy vylepšení a další) práce se zdrojovými kódy správa souvisejících databází MySQL PgSQL a v neposlední řadě práce s daty (API rozhraní XML a další) paralelní a sériová vícezdrojová synchronizace dat Očekáváme: SŠ VŠ vzdělání technického směru a minimálně 1 rok praxe v oboru(delší praxe výhodou) zkušenosti s vývojem rozsáhlejších webových aplikací znalost objektového programování v PHP znalost SQL syntaxu znalost šablonovacího systému Smarty znalost verzování (SVN a další) znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace samostatnost i schopnost pracovat v týmu trpělivost a vstřícnost výhodou: horizontální myšlení obchodní duch "odlišný přístup k práci" Nabízíme: zázemí jedné z nejdynamičtějších českých společností příležitost k profesnímu vývoji( Java technologie vrstvové modely a další) adekvátní mzdové ohodnocení řadu zaměstnaneckých výhod(dovolená navíc slevy na firemní produkty atd.) vzdělávání z projektu ESF zajímavou práci v příjemném čtyřčlenném kolektivu (projekt) a v rámci IT teamu pracoviště v centru Brna – nám. Svobody

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000 Kč
Datum nástupu: 01.03.2011

Firma: STUDENT AGENCY, s.r.o.
Ulice: náměstí Svobody 86
Obec: Brno
Kontaktní telefon: +420 542 424 242
Kontaktní osoba Personalista