inzerce dětské potřeby

Všeobecní administrativní pracovníci

PRACOVNÍ NÁPLŇ: vedení a realizace firemních projektů tj. organizace řízení grafiků kódérů a programátorů (realizačního týmu) každodenní komunikace s klienty ohledně realizace jejich projektů a to prostřednictvím osobních schůzek telefonické a e mailové komunikace vyřizování drobné administrativní práce jako asistentka vlastníka a ředitele společnosti (fakturace sestavování statististických tabulek vyřizování pošty apod.). OČEKÁVÁME: SŠ VŠ vzdělání výbornou schopnost komunikace s lidmi schopnost organizace práce a lidských zdrojů odolnost vůči stresu loajalitu zodpovědnost a týmového ducha iniciativu kreativitu samostatnost pozitivní osobnost s velkým pracovním zápalem zájem o problematiku internetu a internetové propagace marketingu. NABÍZÍME: zajímavou a variabilní práci která Vás zavede do různých oblastí lidské činnosti práci v mladém přátelském a dynamickém kolektivu zázemí stabilní společnosti s několikaletou praxí práci v perspektivním a žádaném oboru kanceláře nedaleko města Brno Žabovřesky motivační programy firemní benefity firemní notebook telefon neomezené volání (i pro soukromé účely) slevy na nákup partnerské programy našich klientů služby zdarma odpovídající mzda a kariérní růst po zapracování.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 12000- 25000 Kč
Datum nástupu: 02.05.2012

Firma: NETWINGS SOLUTIONS s.r.o.
Ulice: Horova 1671
Obec: Brno
Kontaktní telefon: +420 736 122 988
Kontaktní e-mail:eichmeierova@net-wings.eu
Kontaktní osoba Eichmeierová
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.