inzerce dětské potřeby

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Náplň práce: příprava na realizování a postupné budování dobrovolnického centra v organizaci koordinace a podpora dobrovolníků a jejich činnosti v programu včetně příslušné administrativy koordinace a příprava dobrovolníků pro další organizace propagace DC Ratolest Brno u cílové skupiny zajištění chodu programu (převážně administrativní část) Požadavky: min. SŠ s maturitou (vzdělání humanitního směru výhodou) respekt k dobrovolnické práci předchozí praxe v oboru či s výkonem dobrovolnické činnosti výhodou vysokou motivaci a příjemné vystupování uživatelskou znalost práce na PC trestní bezúhonnost schopnost práce v týmu a otevřené komunikace ochotu učit se novým věcem a časovou flexibilitu schopnost motivovat lidi velmi dobré organizační schopnosti pečlivitost kreativita Nabízíme: zkrácený úvazek (0 35 úvazku tj. 14 hod. týdně) dynamickou kreativní a smysluplnou práci v profesionálním týmu motivovaný tým lidí příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnímu růstu prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů mzdu v rozmezí 5000 6000 Kč předpokládaný nástup: srpen 2011 Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na mailovou adresu dobrovolnici@ratolest.cz. Uzávěrka přihlášek: 22.7.2011 Osobní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou 27. července 2011 Posláním Ratolesti Brno občanské sdružení je pomáhat sociálně znevýhodněným dětem a mladým lidem řešit jejich nepříznivou sociální situaci anebo jí předcházet tak aby měli rovné šance žít kvalitní život a začlenit se do společnosti. Ratolest Brno svými činnostmi podporuje a rozvíjí dobrovolnictví. Více info na www.ratolest.cz

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Zkrácený
plat: 5000- 6000 Kč
Datum nástupu: 01.08.2011

Firma: RATOLEST BRNO, občanské sdružení
Ulice: Špitálka 70
Obec: Brno
Kontaktní telefon: +420 605 269 688
Kontaktní e-mail:dobrovolnici@ratolest.cz
Kontaktní osoba Markéta Charvátová