Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti

Náplň práce: kontrola dodržování předepsaných operací a vnitrofiremních nařízení. Požadavky: ÚSO s maturitou praxe min. 5 let na obdobné nebo výrobní pozici znalost technologie elektrotechnické výroby (osazování a pájení desek plošných spojů montáž elektrotechnických výrobků) znalost čtení výkresové dokumentace pro elektrotechniku znalost technologických předpisů a postupů pro elektrotechniku znalost norem systému kvality technol. procesu znalost ERP systému výhodou zodpovědnost pečlivost důslednost logické myšlení znalost práce na PC (MS Office) podmínkou základy AJ výhodou nástup dohodou. Prosím o zaslání Vašeho životopisu na uvedený email.

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000- 25000 Kč
Datum nástupu: 01.07.2011

Firma: Medical Technologies s.r.o.
Ulice: Nádražní 2040
Obec: Benešov
Kontaktní telefon: +420 317 726 863
Kontaktní e-mail:semancikova@medictech.com
Kontaktní osoba Iva Semančíková